Niedziela, 13 Luty 2022, 15:38

Drodzy Rodzice, rozpoczęliśmy przyjęcia zgłoszeń dla dzieci, które chcecie posłać do naszych placówek od września br.

Jak to zrobić? Należy pobrać ze strony internetowej www.krainabobasa24.edu.pl, z zakładki „Dokumenty dla Rodziców” umowy rezerwacji: odpowiednio do żłobka (przy ul. Równej) lub dla klubu dziecięcego (przy ul. Puscha), wypełnić je, podać numer kontaktowy, opisać od kiedy chcecie posłać dziecko do placówek, a skany tych dokumentów należy wysłać na naszą pocztę biuro@krainabobasa24.edu.pl

Nie pobieramy teraz wpisowego!

W czerwcu będziemy spotykać się z Wami w placówkach. Podczas tych spotkań zapoznamy ze specyfiką pracy i udzielimy wszelkich informacji dotyczących opieki nad dziećmi oraz odpowiedzi na Wasze pytania; pobierzemy również wpisowe.  W ramach wpisowego zapraszamy Wasze dzieci na tydzień adaptacyjny, którego terminy ustalone będą indywidualnie.

Przypominamy: Rodzicom, których dzieci nie dostaną się do żłobków samorządowych przysługuje dofinansowanie do naszych placówek w postaci bonu żłobkowego w wysokości do 400 zł/miesiąc. Oprócz tego będziecie mogli skorzystać z dofinansowania w ramach Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego.

Ponieważ dysponujemy ograniczoną ilością miejsc w obu placówkach (36) decyduje kolejność zgłoszeń! Chętnie przyjmujemy niemowlęta do żłobka (od 6 miesiąca życia)!

Zapraszamy do naszych kameralnych placówek.

Szczegółowych informacji udzieli dyrektorka pod numerem 725600807.

Wtorek, 4 Styczeń 2022, 12:48

Aby uzyskać dopłatę do czesnego w żłobku lub w klubie dziecięcym; zgodnie z art. 53.pkt.2 ustawy z dnia 17 listopada 2021 r. o Rodzinnym Kapitale Opiekuńczym (Dz.U.2021.2270) informujemy, że Rodzice dzieci objętych opieką w żłobku lub klubie dziecięcym są obowiązani do przekazania Nam (czyli podmiotowi prowadzącemu odpowiednio żłobek lub klub dziecięcy) w formie pisemnej do dnia 14 stycznia 2022 r., następujących danych:

• dane dotyczące rodziców: imiona i nazwiska, ich daty urodzenia, numery PESEL, a w przypadku gdy nie nadano numeru PESEL - numer i serię dokumentu potwierdzającego tożsamość, adresy zamieszkania, obywatelstwo, adres poczty elektronicznej i numery telefonów;
  • dane dotyczące dziecka: imię i nazwisko, datę urodzenia, obywatelstwo, numer PESEL, a w przypadku gdy nie nadano numeru PESEL - numer i serię dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz adres zamieszkania dziecka.

środa, 27 Październik 2021, 23:14

Rodzice, jeśli nadal szukacie miejsca w żłobku dla waszego Dziecka - chętnie przyjmiemy pod opiekę Maluszka!

W  żłobku przy ulicy Równej i w klubie dziecięcym  przy ul. Puscha mamy jeszcze kilka wolnych miejsc.

Rodzicu - wypełnij UMOWĘ REZERWACJI (dostępna na naszej stronie  internetowej w STREFA RODZICA) i wyślij ją na adres biuro@krainabobasa24.edu.pl.

Podaj swój numer telefonu lub zadzwoń pod numer 725600807 (po 15.00).

(c)2021, Wszelkie Prawa Zastrzeżone