Wtorek, 12 Grudzień 2023, 13:45

W zimowej aurze przyjechał Mikołaj, przywożąc dzieciom ze żłobka przy ulicy Równej i z klubu dziecięcego przy ulicy Puscha worek pełen prezentów.

Dzieci powitały Mikołaja wierszem:

Mikołaju, Mikołaju siwą brodę masz.

Ja Cię w brodę pocałuję, Ty mi prezent dasz.”

Nie zabrakło wspólnej zabawy z Gościem z dalekiej Laponii.

Poniedziałek, 4 Wrzesień 2023, 14:45

Spędzili w naszych placówkach rok, a niektórzy nawet nieco dłużej. Z końcem sierpnia przyszło nam pożegnać się ze „Starszakami”, którzy odeszli do przedszkoli.
Tych kilka lat to bardzo pożytecznie spędzony czas, w którym Nasze „Ciocie” przekazały im przede wszystkim podstawy wiedzy, która przyda się w życiu.
Ale nie tylko, bo „Starszaki” poznawały też:
- podstawy muzyki i rytmiki na zajęciach z panią Olą. 🎶
- uczyły się podstaw języka angielskiego z panią Anią. 📚
- poznawały schemat własnego ciała z panią Moniką na zajęciach ruchowych (wg. W. Scherborne). 💪
- uczyły się zasad dobrego zachowania w czasie bajkoterapii z panią Elą. 👸
Ze wzruszeniem patrzymy jak nasi mali absolwenci rozpoczynają nowy etap życia. 😍 Wierzymy, że Kraina Bobasa i Malucha będzie dla nich dobrym wspomnieniem oraz świetnym startem dla dalszego rozwoju!

Czwartek, 22 Czerwiec 2023, 09:36

Rodzicu, jeśli zastanawiasz się czy lub gdzie posłać swoje Dziecko do żłobka? Odpowiedź jest prosta!

Odwiedź nasz Klub dziecięcy przy ulicy Puscha 7/127 we czwartek 29 czerwca.

W godzinach między 14.00 a 18.00 dyrektorka placówki oprowadzi Was po klubie, opiekunki przeprowadzą ciekawe zajęcia i opowiedzą o ofercie edukacyjnej. Tak więc zapraszamy Was wraz z Dzieckiem.

Rodzice, których zainteresuje oferta będą mieli możliwość dokonać rezerwacji miejsca w placówce.

ZAJĘCIA PLASTYCZNE:
PRZYDATNE INFORMACJE: