Trwa rekrutacja na rok 2021/2022

Rodzice, rozpoczęliśmy przyjęcia zgłoszeń dla dzieci, które chcecie posłać do naszych placówek od września br.

Jak to zrobić? Należy pobrać z naszej strony internetowej, z zakładki „Strefa Rodzica” umowy rezerwacji: odpowiednio do żłobka (przy ul. Równej) i inną dla klubu dziecięcego (przy ul. Puscha - Ślichowice; to żłobek dla dzieci od 1 roku życia do 3 lat), wypełnić je, podać numer kontaktowy, opisać od kiedy chcecie posłać dziecko do placówek, a skany tych dokumentów należy wysłać na naszą pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W lipcu i sierpniu będziemy organizować w placówkach indywidualne spotkania z zainteresowanymi Rodzicami, celem zapoznania ze specyfiką placówek i przekazaniem innych, ważnych informacji dotyczących opieki na dziećmi.

Przypominamy: Rodzicom, których dzieci nie dostaną się do żłobków samorządowych przysługuje dofinansowanie do naszych placówek w postaci bonu żłobkowego w wysokości 400 zł/miesiąc.

Ponieważ dysponujemy ograniczoną ilością miejsc w obu placówkach decyduje kolejność zgłoszeń! Chętnie przyjmujemy niemowlęta (od 6 miesiąca życia)!

Zapraszamy do naszych kameralnych placówek.

Szczegółowych informacji udzieli dyrektorka placówek pod numerem 725600807.

zlo5