Zapraszamy Przedszkolaków!

Drodzy Rodzice Przedszkolaków! Rozpoczęliśmy przyjęcia zgłoszeń dla dzieci powyżej 2,5 lat, które chcecie posłać od 1 września br. do naszego Punktu Przedszkolnego, działającego w Kielcach przy ul. Równej 15/2.

Oferujemy zajęcia w jednej małej grupie do 10 dzieci (z podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz dodatkowe z muzykoterapii, j. angielskiego, bajkoterapii, ruchu rozwijającego W. Sherborne), wycieczki i inne, w tym teatrzyki czy spacery edukacyjne. Te wszystkie atrakcje i zajęcia opłacone są w kwocie czesnego.

Jak zgłosić chęć uczestnictwa w zajęciach? Należy pobrać ze strony internetowej www.krainabobasa24.edu.pl, z zakładki „Strefa Rodzica” (dokumenty dla Rodziców) umowę rezerwacji do Punktu Przedszkolnego, wypełnić ją, podając numer kontaktowy, a skan tego dokumentu należy wysłać na naszą pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W połowie lipca zorganizujemy w placówce indywidualne spotkania z zainteresowanymi Rodzicami, celem zapoznania ze specyfiką placówki i przekazaniem innych, ważnych informacji dotyczących opieki na przedszkolakami.

Ponieważ dysponujemy ograniczoną ilością miejsc decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapraszamy do naszej kameralnej placówki.

Szczegółowych informacji udzieli dyrektorka pod numerem 725600807.