Rozpoczęliśmy rekrutację na rok 2021/2022

Rodzice, rozpoczęliśmy przyjęcia zgłoszeń dla dzieci, które chcecie posłać do naszych placówek od września br.

Jak to zrobić? Należy pobrać ze strony internetowej www.krainabobasa24.edu.pl, z zakładki „Strefa Rodzica” (dokumenty dla Rodziców) umowy rezerwacji: odpowiednio do żłobka (przy ul. Równej) i inną dla klubu dziecięcego (przy ul. Puscha), wypełnić je, podać numer kontaktowy, opisać od kiedy chcecie posłać dziecko do placówek, a skany tych dokumentów należy wysłać na naszą pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nie pobieramy teraz wpisowego.

Na początku wakacji (w lipcu) zorganizujemy w placówkach indywidualne spotkania z zainteresowanymi Rodzicami, celem zapoznania ze specyfiką placówek i przekazaniem innych, ważnych informacji dotyczących opieki na dziećmi.

Przypominamy, że Rodzicom, których dzieci nie dostaną się do żłobków samorządowych przysługuje dofinansowanie do naszych placówek w postaci bonu żłobkowego w wysokości 400 zł/miesiąc.

Ponieważ dysponujemy ograniczoną ilością miejsc w obu placówkach (36) decyduje kolejność zgłoszeń! Chętnie przyjmujemy niemowlęta (od 6 miesiąca życia)!

Zapraszamy do naszych kameralnych placówek.

Szczegółowych informacji udzieli dyrektorka placówek pod numerem 725600807.