Uwaga Rekrutacja!

Przyjmujemy zgłoszenia (umowy rezerwacji) dla dzieci, które chcecie posłać do naszych placówek od września.

W tym celu należy pobrać ze strony internetowej www.krainabobasa24.edu.pl z zakładki „Dla Rodziców” umowy rezerwacji: odpowiednio do żłobka i i inną dla klubu dziecięcego, wypełnić je, podać numer kontaktowy, opisać od kiedy chcecie posłać dziecko do placówek i skany tych dokumentów wysłać na naszą pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nie pobieramy teraz wpisowego.

Na początku wakacji (w lipcu) zorganizujemy w placówkach indywidualne spotkania z zainteresowanymi Rodzicami.

Przypominamy, że Rodzicom, których dzieci nie dostaną się do żłobków samorządowych przysługuje dofinansowanie do naszych placówek w postaci bonu żłobkowego w wysokości 400 zł/miesiąc.

Ponieważ dysponujemy ograniczoną ilością miejsc (36) decyduje kolejność zgłoszeń!

Zapraszamy do naszych kameralnych placówek. Szczegółowych informacji udzieli dyrektorka placówki pod numerem 725600807.