Uwaga - rekrutacja do żłobka. Dzieci możemy przyjąć już w wakacje!

Zapraszamy do żłobka „Kraina Bobasa i Malucha’’, który mieści się w Kielcach przy ulicy Równej 15/2 (ścisłe centrum Kielc, obok przystanku autobusów Żytnia).

Placówka otwarta jest w godzinach od 7 do 19 codziennie i działa zgodnie z Ustawą o opiece nad dziećmi do lat 3. To mały żłobek, tylko na 20. dzieci!

Zapewniamy profesjonalną opiekę, rodzinną atmosferę, zajęcia stymulujące rozwój dziecka, dodatkowe (j. angielski, zajęcia muzyczne, ruchu rozwijającego wg. W. Sherborne) oraz zabawy we własnym ogrodzie, a także posiłki zgodne z normami żywieniowymi dostarczane przez firmę cateringową. Rodzice spełniający kryteria dochodowe mogą starać się o dofinansowanie do wyżywienia z Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach. Dzienna stawka żywieniowa wynosi 12 zł.

Czesne za pobyt miesięczny dziecka wynosi 780 zł. Mamy dofinansowanie z programu „Maluch plus - 2020” w wysokości 135 zł/miesiąc (tak więc czesne po obniżce wynosi 645 zł/miesiąc).

Zainteresowanych prosimy o wysłanie wypełnionej umowy rezerwacji (do pobrania ze strony krainabobasa24.edu.pl w zakładce Dla Rodziców) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kontakt telefoniczny pod numerem 725600807 lub 796882143.