Wakacyjna promocja

W lipcu i sierpniu przygotowaliśmy wakacyjną ofertę skierowaną do rodziców dzieci w wieku od 5 miesięcy do 3 lat. Obejmuje ona opiekę do 10 godzin za 500 zł/miesiąc + wyżywienie. Pracujemy w godzinach od 7 do 19 (dziecko można przyprowadzać o dowolnej godzinie, w zależności od potrzeb). Zachęcamy szczególnie rodziców, których dzieci uczęszczają do placówek, w których w okresie wakacji przewidziane zostały przerwy w funkcjonowaniu.
W cenie czesnego śniadanie, środki higieniczne, opieka, zajęcia stymulujące rozwój dziecka. Opiekę nad dziećmi realizujemy w małych salach i grupach. U nas dziecko czuje się jak w domu: je, śpi, bawi się czy odpoczywa wtedy, gdy ma na to ochotę!
Dwudaniowe obiady, skomponowane pod kątem rozwoju dziecka dodatkowo płatne 8 zł/dzień (możliwość zakupu tylko jednego dania w cenie 4 zł). Dla dzieci z problemami żywieniowymi istnieje możliwość skorzystania z diety.
Naszym atutem jest lokalizacja (bliskość węzła komunikacyjnego – autobusy, busy, dworzec PKP oraz dobry dojazd z ulicy Paderewskiego bądź Żytniej)!
Zapraszamy serdecznie! Szczegółowe informacje u dyrektora placówki pod numerem 725 600 807 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 18.