Zapraszamy na nowy rok szkolny do przedszkola

Zapraszamy dzieci w wieku od 2,6 miesięcy do grupy przedszkolnej (maksymalnie 10. osobowej) na zajęcia edukacyjne. Za jedyne 7 zł/godzinę możecie przyprowadzić dziecko na 3-4 godziny dziennie. Zajęcia trwają od 9.00-13.00.
Jeśli pracujesz, uczysz się lub studiujesz możemy zająć się Twoim dzieckiem do 10 godzin dziennie. Wtedy opłata miesięczna to 550 zł. W cenie śniadanie, a obiady tylko 8 zł/dzień. Dla klientów, którzy swoje dzieci zapiszą na cały rok szkolny (minimum), istnieje możliwość obniżenia czesnego.
W opłacie oferujemy: zajęcia edukacyjne zgodne z podstawą programową, muzyczne, plastyczne, język angielski, również zajęcia ruchowe z piłkami w ramach Futbooll Baby, przedstawienia teatralne oraz spacery edukacyjne.
Korzyściami dla Twojego dziecka są: kontakt z rówieśnikami - uspołecznienie, nabycie umiejętności samoobsługowych, usprawnienie manualne i ruchowe, wzbogacenie słownictwa (j. polskiego oraz j. angielskiego).
Szczegółowe informacje u dyrektora placówki pod numerem 725600807 od poniedziałku do piątku do godziny 18. Serdecznie zapraszamy!